JOHN FORREST, London, fickur, 52,5 mm,

silver, ankargång, centrumsekund, nyckeldragare, ca 1890

Verknr 77337, Boettnr 337

Skadad urtavla. Defekt. Lagning. Mindre bucklor.

Utropspris
2 000 SEK