PARTI LEKSAKER, 8 ST, Dinky Toys och Tekno, Storbritannien och Danmark, mestadels omkring 1900-talets mitt.

Tank Transporter 660, Recovery Tractor 661, Centurion tank 651, 25-punder field gun set 697, 7.2 Howitzer 693 samt Austin Champ 674. Fem delar i originalkartong. Två tankbilar från Tekno, "OK" 434 samt Volvo Globetrotter. Längd ca 7 - 31 cm.

Ställvis färgbortfall och slitage. Del på lastbil saknas.

Utropspris
3 000 SEK