OLOF OTTELIN, bokhyllor, 2 st, "Formula" Kervo Snickerifabrik, Stockmann, 1960-tal.
Teak. Höjd 150 cm, bredd 100 cm, djup 46 cm. Total bredd 200 cm.
Smärre ytslitage.