BARBIE, 4 st, Matell, 1960-tal.

Tre "Midge" och en "Ken". Höjd ca 29,5 cm vardera. I originalkartonger.

Utfällning (klibbiga ben). Slitage. Skador på kartonger

Utropspris
2 500 SEK