MODELLTÅG, 31 delar, O-skala, HAG, Schweiz, 1940/50-tal.

Elektriskt lok Bo'Bo' (#540), person- och godsvagn (#157 A & #820) samt rälsskenor. Diverse smådelar. Lokets längd 33 cm.

Delar saknas. Slitage och märken. Delvis anlupet. Ej fullständigt genomgånget. Ej funktionstestat.

Utropspris
2 000 SEK