Design
922232

GOLVLAMPA, Danmark, 1960-tal.

GOLVLAMPA, Danmark, 1960-tal.

Kromad metallstomme, delvis beklädd med svärtade skinnremmar. Senare skärm. Höjd inklusive skärm ca 165 cm.

Bruksslitage. Märken. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK