TRIPTYKER, två st, färgträsnitt, Japan, "Rysk-japanska kriget".

Mått sammanfogade blad 35x72 cm, resp. mått per blad 23x35 cm.

Smärre fläckar. Smärre slitage. Smutsig. Mjuka hanteringsveck. Mindre skador. Missfärgad.

Utropspris
1 500 SEK