MODELLBÅT, 1900-talets andra hälft.

"HMS MTB 794 (MTB 794)". Målat trä och metall, skrov av glasfiber. Servon och batterier. Motoriserad. Längd ca 150 cm. Sockelns längd 75 cm.

Ytslitage. Skador. Färgbortfall. Ej funktionstestad. Ej fullständigt genomgången. Lagningar.

Utropspris
6 000 SEK