OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad i övre högra hörnet, 1800-tal

Orosmoln. 52 x 62 cm.

Uppdfodrad på pannå. Tjock fenissa. Repor. Färgbortfall. Krackelyr

Utropspris
7 000 - 10 000 SEK