Pieter Hardime

(Sverige, 1677-1758)
Pieter Hardime
(Sverige, 1677-1758)

PIETER HARDIME, hans art, olja på pannå, omkring 1900

Stilleben med blommor, havre och jordgubbar. 63 x 47,5 cm.

Mindre krackelyr. Ytsmuts.

Utropspris
10 000 SEK