MATTA, Semiantik Anatol, sannolikt, ca 260 x 96 cm

Blå botten med spaljé mönster och blommor. Smal benvit huvudbård.

Ställvis omfattande slitage. Smutsig. Fläckar. Lagningar. Ojämn form. Skadad kortsida. Skadad långsida. Skadade fransar.

Utropspris
1 500 SEK