Målad stomme. Längd 130 cm, bredd 73, höjd 177 cm. Nyckel finns.
Slitage. Skador. Överdel med senare bakstycke. Alla funktioner ej genomgångna. Nyckel finns.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13