HALSBAND, pansarlänk.

HALSBAND, pansarlänk.

18K guld med italienska kontrollstämplar. Längd ca 44 cm. Totalvikt ca 96,2 g. Två extra länkar medföljer.

Länkar närmaste låset med mindre bucklor. Bruksslitage.

Utropspris
30 000 SEK