REGINA KYLBERG-BOBECK, tillskriven. Akvarell, osignerad.
"Utsigt från salsfönster i Tuns prestgård". 17 x 11.5 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad. Veck.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10