Fanerad med teak. Överdel med hyllplan. Nedtill med fem lådor samt dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 100,5. Djup 35. Höjd 170 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage och fanerskador. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10