SKÅP med BOKHYLLA, 2 SEKTIONER Verkstads AB Lindqvist, Motala.

Underdel med jalusidörrar. Upptill två flyttbara hyllplan på svartackerad stålstomme. Längd 120x2 cm. Djup 43 cm. Höjd 152 cm.
Fyra hyllplan. Längd 120 cm. Djup 30 cm.

Slitage. Repor. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK