Bing & Gröndal; 1917 1922 1944 1954 Royal Copenhagen; 1918 1920(2:a sortering) 1922 1927 2st 1949(en 2:a sortering) 1950 1951 1952 1953 1954 1955 2st 1956(2:a sortering)
Obetydligt nagg(1917). Obetydligt ytslitage.