BOKHYLLA, Boknäs, 1900-talets slut.

Betsad björk. 4 stapelbara element, höjd 46 cm med glaslucka och metallbeslag. Nedre sockeln med låda. Totalhöjd inkl. övre- och nedre sockeln 214 cm. Bredd 87 cm. Djup 39 cm.

Ställvis slitage och märken.

Utropspris
400 EUR