CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, litografier, 3 st, signerad och numrerad, 31/250
Porträtt: David Hockney, Jasper Johns, Andy Warhol. Mått ca 41x35 cm
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.