TABURETT

Rokokostil, sent 1800-tal.

Betsat lövträ, skuren dekor. Fast stoppad sits. Sitthöjd ca 44 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Revor, klädsel med hål. Torrsprickor. Lagningar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H136

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    6 dagar 17 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)