TABURETT

Rokokostil, sent 1800-tal.

Betsat lövträ, skuren dekor. Fast stoppad sits. Sitthöjd ca 44 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Revor, klädsel med hål. Torrsprickor. Lagningar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H136

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10572465 bukobject
    • 10572465 thumb
    • 10572464 thumb
    • 10572466 thumb
    • 10572467 thumb
    • 10572468 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    700
    71 EUR
    80 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    428 maj 13:01700SEK
    428 maj 13:01650SEK
    324 maj 13:25600SEK