KRISTIAN KROKFORS

Andalucia, olja på duk, signerad. Daterad -97 á tergo.

100 x 150 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Enstaka fläckar. Ytslitage. Skrapmärken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V409
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Anthony

Fredrik Anthony

+46-761 262154
fredrik.anthony@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10573043 bukobject
    • 10573043 thumb
    • 10573045 thumb
    • 10573044 thumb
    • 10573046 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 15 000 SEK

    Slutpris

    12 800
    1 314 EUR
    1 474 USD

    Budhistorik (22 bud)
    1128 maj 13:5812800SEK
    628 maj 13:5612300SEK
    11A28 maj 13:5611800SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes