BOKSKÅP

1800-talets slut.

Vitmålat, rak form. Två glasade dörrar. Bredd 136, djup 44, höjd 202 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Kompletterad. Senare målning. Större fläck. Smärre slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10568470 bukobject
    • 10568470 thumb
    • 10568471 thumb
    • 10568472 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    5 200
    533 EUR
    599 USD

    Budhistorik (12 bud)
    527 maj 13:405200SEK
    4A27 maj 07:515000SEK
    527 maj 07:514800SEK