MATTA, kelim, 1900-talets andra hälft, 194 x 139 cm.

Turkos fält med stiliserat blomstermönster. Polykrom bård.

Bruksskick. Fläckar. Skadade fransar.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

109. IWC, Portuguese, "F.A.Jones", "Limited Edition", ca 2005.
Utropspris
85 000 - 105 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK