Furu. Överdel med hyllplan och nedfällbar skrivinredning. Nedtill med lackerat dörrpar och bakomliggande hyllplan. Bredd 90. Djup 42. Höjd 192 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.