BERT STERN, fotografi signerad Bert Stern och numrerad 10/72.
"Marilyn Monroe", 1962. Chromogenic print, bildyta 27 x 26 cm.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10