BERT STERN

Fotografi signerad Bert Stern och numrerad 10/72.

"Marilyn Monroe", 1962. Chromogenic print, bildyta 27 x 26 cm.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss