BESTICK, 27 delar, silver, Sverige, 1800-tal respektive 1900-tal.

Tolv kaffeskedar samt två matskedar, GAB, Stockholm. 13 snarlika teskedar, delvis Axel Gerhard Sundberg, Västerås. Vikt 490 gram

Mindre bucklor. Gravyr. Brukssitage.

Utropspris
2 000 SEK