ARMBORST, 1800-talets första hälft/mitt.

Trä och järn. Detaljer i ben. Längd 82 cm.

Bruksskick. Delar saknas. Renoverad. Kompletterad. Lagningar. Skador.

Utropspris
3 000 SEK