Design
925169

Michael Schilkin

(Finland, 1900-1962)
Michael Schilkin
(Finland, 1900-1962)

MICHAEL SCHILKIN, relief, förgyllt gjutjärn, Högfors, signerad och daterad -57.

Björn. Bredd 24 cm.

Smärre slitage. Färgbortfall.

Konstnär

Utropspris
200 EUR