BÅTMODELL, 1900-tal.

BÅTMODELL, 1900-tal.

Olika träslag, delvis bemålad. Detaljer i metall och textil. Längd ca 120 cm, höjd ca 158 cm.

Bruksskick. Fläckar. Färgbortfall. Sprickor.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

150. Anton Corbijn, "Depeche Mode, Milan, 1988".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK