LEKSAKSBIL, EssDee, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Av litograferad plåt. Urverksdriven. Längd 18 cm.

Slitage. Smärre färgbortfall. Något anlupen. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK