OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, England, signerad Wm Dorrington och daterad De.er 1889.
Windsor Castle. 47 x 57 cm.
Omfattande krackelyr. Färgbortfall. Mindre dukskada. Retusch. Gulnad fernissa.