SKEDAR, 13 st, silver, bland annat Carl Fredrik Seseman, Arboga, 1792

Olika modeller och mästare. Längd ca 11,5-20,5 cm. Vikt ca 267 g.

Slitage. Märken. Bucklor. Senare gravyr. Skador.

Utropspris
2 000 SEK