TALLRIKAR, 7 st, tenn, 1700-tal, bland annat Johan Gustaf Ryman, (1761-1797), Stockholm.

Diameter ca 19-24 cm

Slitage. Bristning. otydliga stämplar. Repor. Lagningar.

Utropspris
3 000 SEK