LEKSAKSBIL / TRAMPBIL, 1900-talets första hälft.

Trä med detaljer i bakelit. Längd 120 cm. Bred 37 cm. Höjd 43 cm.

Slitage. Smärre skador. Senare utbytta delar.

Utropspris
2 000 SEK