Harald Gallen

(Finland, 1880-1931)
Harald Gallen
(Finland, 1880-1931)

HARALD GALLEN, olja på kartong, signerad och daterad 1912.

Träd under stjärnhimmel. Ca 27 x 18,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
300 EUR