LEGOMONTER, Lego City #60043 samt #60047, 2014.

Monterat och fastlimmat i plastmonter. Vred på fronten flyttar bil. LED-strips i tak. Längd 59 cm, bredd 39 cm, höjd 38 cm.

Smärre slitage och repor. Belysning ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK