ARMBAND och BROSCH, silver 1950-tal

Armband med vågig mönster, Flavia, Stockholm, 1956. Längd ca 21 cm. Brosch med geometrisk mönster, Gust Francke, Stockholm, 1956. Längd ca 3,6 cm. Totalvikt ca 33,2 g.

Bruksslitage, mindre repor. Ställvis anlöpning.

Utropspris
1 500 SEK