BESTICKSERVIS, 75 delar, "Olga", bla CG Hallberg, 1900-tal.

12 st matknivar, 22 cm
12 st matgafflar, 19,5 cm
2 st matskedar, 21 cm
1 st ostkniv, 21 cm
12 st bordsskedar, 18 cm
12 st teskedar, 13 cm
12 st kaffeskedar, 12,5 cm
12 st mockaskedar, 11,5 cm
Knivblad av rostfritt stål. Total vikt ca 2620 g

Slitage. Repor.

Utropspris
10 000 SEK