12 st matknivar, 22 cm
12 st matgafflar, 19,5 cm
2 st matskedar, 21 cm
1 st ostkniv, 21 cm
12 st bordsskedar, 18 cm
12 st teskedar, 13 cm
12 st kaffeskedar, 12,5 cm
12 st mockaskedar, 11,5 cm
Knivblad av rostfritt stål. Total vikt ca 2620 g
Slitage. Repor.