CARL NYSTRÖM OCH C.S. CAVALLIN, silver. 2 st GRÄDDKANNOR

Carl Nyström. Stockholm 1848. Höjd 12 cm, 140g. C.S.Cavallin. Malmö 1841. Höjd 16 cm, 210g, invändigt förgylld.

Smärre slitage och bucklor.

Utropspris
2 000 SEK