GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, SKÅL, silver, Stockholm 1931

Veckad kant, skål med blomsterdekor. Ca 530g. Diameter 21, höjd 16 cm.

Obetydligt ytslitage och repor.

Utropspris
2 000 SEK