Felix Frang-Pahlama

(Finland, 1862-1932)
Felix Frang-Pahlama
(Finland, 1862-1932)

FELIX FRANG-PAHLAMA, olja på duk, uppfodrad på duk, signerad.

Roddare i sommarlandskap. 90,5 x 130 cm.

Smärre slitage. Krackelyr.

Utropspris
3 500 EUR