TERTTU TOMERO, RYA. Oy Neovius Ab. 200x62 cm.

Pälvi. Jubileumsmodell. Formgiven 1964.

Tidsrelaterat slitage.

Proveniens

Oy Neovius Ab grundades 1889.

Modellen designad för Neovius Ab:s 75-års jubileum.

Utropspris
200 EUR