Furu. Nedfällbar skrivklaff med bakomliggande skrivinredning, en låda över samt tre lådor under skrivklaff. Beslag av mässing. Bredd 106. Djup 52. Höjd 120,5 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Senare beslag. Nyckel saknas till lådor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.