Klockor & Ur Golv & Väggur
928656

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Väggpendyl, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Förgylld och bronserad, 80 x 43 cm.

Smärre slitage och skador, smärre lagningar. Ej funktionstestad. Nyckel och pendel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK
Rekommendationer