BOKHYLLESYSTEM, 1950/60-tal,

BOKHYLLESYSTEM, 1950/60-tal,

Teak med svärtade gavlar. Underdelar med dörrar bakomliggande lådor samt hyllinredning. Upptill flyttbara hyllplan. Vardera hurts längd ca 80 cm, djup 46 cm. Höjd totalt ca 180 cm. Nyckel finns.

Instabil. Slitage. Repor. Hackmärke. Färgbortfall. Ej genomgången. Fanerskador.

Utropspris
2 000 SEK