Guldtacka, nr 362383 av Credit Suisse. Höjd ca 4,5 cm. Vikt av tackan ca 28,3 g. Kedja, pansarlänk, 18K guld. Längd ca 45 cm. Totalvikt ca total 41,2 g.
Bruksslitage, mindre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.