KEDJA och GULDTACKA i 23K guld

Guldtacka, nr 362383 av Credit Suisse. Höjd ca 4,5 cm. Vikt av tackan ca 28,3 g. Kedja, pansarlänk, 18K guld. Längd ca 45 cm. Totalvikt ca total 41,2 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
10 000 SEK