SKEDAR, 12 st samt GAFFLAR 10 st, silver, modell Svensk spets och Svensk, GAB och Bernhard Hertz, Stockholm, 1900-tal.

12 bordsskedar, längd 19 cm
10 st matgafflar, längd 20,5 cm.
Total vikt ca 984 g.

Monogram. Slitage.

Utropspris
4 000 SEK