Slitage. Något lös i fästen. Senare klädsel. Mindre skador. Fläckar.
Jämför modellerna "23" av Illum Wikkelsö för N. Eilersen samt "406", tillverkad av ABRA Möbler.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK