ARMBAND med niello dekor.

ARMBAND med niello dekor.

Silver med ryska kontrollstämplar. Längd ca 20,5 cm. Totalvikt ca 36,6 g.

Bruksslitage. Ställvis anlöpning.

Utropspris
2 000 SEK